Språk

 

GODE RESULTATER PÅ ÅRETS ELEVUNDERSØKELSE

Klikk for stort bildeDet var en fornøyd rektor som kunne presentere årets elevundersøkelse til skolens pedagoger i starten av uka. De aller fleste piler peker oppover, noen som betyr at på de aller fleste områder elevene måler skolehverdagen sin på så er de fornøyde. 

Elevundersøkelsen gir blant annet våre elever en mulighet til å komme med en tilbakemelding på hvordan de har det på skolen, hva de lærer, at de blir sett og tatt vare på, at de får delta i avgjørelser som angår dem og at de ikke opplever mobbing. 90,7% av elevene på Vardø videregående skole benyttet seg av anledningen til å svare. Ett tall rektor Geir Remme er svært fornøyd med.

Resultatene samlet sett er så gode at skolen kommer på en tredjeplass i Finnmark totalt sett. - Mye av dette skyldes dere lærere som hver dag møter våre elever i klasserommene. Disse tallene skal dere være stolte av avslutter rektor med ett lunt smil om munnen. 

Fant du det du lette etter?

Kontaktperson

Geir Remme
Rektor
78 96 38 50