Språk

 

Åpning av nye 1. etasje - Hovedbygning - MANDAG 14. januar kl 1130

Klikk for stort bilde Mandag den 14. januar kl 1130 er det duket for offisiell åpning av elevens vrimleområde i 1. etasje i hovedbygningen i Kaigata. Det blir en liten markering med kaker og litt til. 

Vardø videregående skole har fått bygd om og pusset opp hele 1. etasje i hovedbygningen. Vi har fått et vrimleområde for elever som inneholder oppholdsrom, lekseområde og TV-krok. Biblioteket flytter også ned til den nye delen og vi har fått ett helt nytt inngangsparti. - Dette er en betydelig oppgradering der vi har hatt fokus på å forbedre skolehverdagen for våre elever. Nå har vi fått ett stort område der våre elever kan samles til pauser, skolearbeid og andre aktiviteter forteller rektor Geir Remme stolt. 

Fant du det du lette etter?

Kontaktperson

Geir Remme
Rektor
78 96 38 05